0
O nas

To, co nas łączy zawiera się w jednym słowie: pasja. Na nasze zainteresowanie modą poświęcamy każdą wolną chwilę także poza pracą. Przez wiele lat kształtowaliśmy w sobie smak i dobry styl. Dziś śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy gronem specjalistów w swej dziedzinie, którzy z dużą starannością wybierają produkty znajdujące się w naszym sklepie odzieżowym.

 

Moda jest dla nas przede wszystkim sposobem na wyrażenie siebie. Chcemy pokazać innym, że kreowanie własnego wizerunku nie zawsze musi wiązać się ze sztywnymi ramami i kanonami. Dlatego wybraliśmy artystyczny i uniwersalny styl boho. Wierzymy, że to jedyny spośród wielu innych trend, w którym odnajdzie się każda kobieta. Tu nie liczy się rozmiar ani typ sylwetki, a przede wszystkim ważna jest zabawa i satysfakcja, jaką niesie za sobą odnalezienie własnego stylu.

 

Właśnie te słowa, naszym zdaniem, trafiają w sedno boho. Jest to zawsze pasja, satysfakcja i nieskrępowane wyrażanie siebie poprzez modę. Kobieta Boho ma dla nas po prostu to „coś”. Coś, co przekracza granicę mody i wizerunku zewnętrznego, a zaczyna się właśnie w jej świecie wewnętrznym i trafia do nas dzięki niepowtarzalnemu stylowi ubierania.